Tenisowe Przedszkole

Potrzebujesz informacji?

+48 603 846 856

„Tenisolandia” i „Bajkowy Świat Tenisa”

„Tenisolandia” i „Bajkowy Świat Tenisa” to nasza propozcyja wprowadzająca najmłodszych w świat sportu z elementami gry w tenisa z wykorzystaniem ulubionych postaci z bajek. Każde zajęcia są wyjątkowe! „Pomóż Peppie i Georgowi zdobyć tajemniczy skarb”, „Pieski z Psiego Patrolu ruszają na ratunek” czy „Nie pozwólmy stopnieć bałwankowi Olafowi” – jesteśmy przekonani, że Wasze dzieciaki są gotowe na tenisowe spotkanie z bohaterami ukochanych bajek. 

Gry ogólnorozwojowe animowane przez naszych trenerów kładą główny nacisk na rozwój rzucania, chwytania i odbijania specjalnie przystosowanych piłek (gąbek oraz czerwonych piłek metodycznych). Podczas zabawy mali tenisiści nabierają obycia z rakietą, siatką oraz piłką tenisową, poprawiają koordynację ruchową, rozwijają koncentrację i mobilizację, uczą się podstawowych uderzeń takich jak forehand, backhand, serwis, a także zdrowej rywalizacji w duchu zasad fair-play.

W sezonie 2023/2024 Tenisowe Przedszkole prowadzą:

  • trener Dawid – wtorek godz. 16:00
  • trenerka Karolina – środa godz. 17:00

Dzięki stosowanej przez trenerów Akademii Tenisa Starogard Gdański technice zajęć Play&Stay oraz umiejętności nawiązywania zabawowo-treningowej relacji z dziećmi, świetnie „bawią się” w tenisa nawet 4-latkowie. Zapraszamy na wspólną przygodę w Bajkowym Świecie Tenisa. Zadzwoń i umów się na pierwsze, zawsze bezpłatne zajęcia. Zapewniamy odpowiedni sprzęt dla dzieci w postaci rakiet i piłek.