O nas

Potrzebujesz informacji?

+48 603 846 856

Czym się zajmujemy

Naszym celem jest zarażanie pasją do tenisa!

Akademia Tenisa Starogard Gdański główny nacisk kładzie na szkolenie dzieci i młodzieży. Bardzo aktywnie współpracujemy ze szkołami i przedszkolami, ale posiadamy również ofertę zajęć indywidualnych i grupowych dla dorosłych.

Obecnie w klubowych szkółkach trenuje około 200 młodych tenisistów i tenisistek. Z myślą o nich na bieżąco doskonalimy się w profesjonalnym szkoleniu dzieci opartym o międzynarodowy program Tenis10 (Play&Stay) rekomendowanym przez International Tennis Federation. Nasi trenerzy uczestniczą w licznych konferencjach tenisowych na terenie całego kraju, tak aby jakość prowadzonych zajęć była na najwyższym poziomie. Naszym celem jest rozwinięcie wśród młodych pokoleń pasji do tenisa, chęci do systematycznego ruchu i dbania o swoje zdrowie, a także nauki pokonywania własnych słabości i stawiania sobie poprzeczki co raz wyżej! Z dzieci bardziej utalentowanych naszym zadaniem jest wyciagnąć maksimum potencjału zarówno motorycznego, technicznego, taktycznego i mentalnego.

Nasi podpieczni mają zostać nie tylko świetnymi graczami, ale przede wszystkim pokochać tenis na lata!

Akademia Tenisa Starogard Gdański, na czele z jej założycielem – Markiem Murawskim, organizuje liczne bezpłatne treningi promujące zdrowy tryb życia wśród najmłodszych oraz turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży m.in. Ford Gołębiewski Tennis Cup, Deblowy Turniej Rodzinny czy coroczny Mikołajkowy Turniej Tenisa połączony z akcją charytatywną dla dzieci chorujących na nowotwory. Stwarzamy także możliwość aktywnego wypoczynku, czyli letnie i zimowe półkolonie oraz cieszące się co raz większym zainteresowaniem obozy sportowe.

Zobacz, jak się rozwijamy

Czy masz więcej pytać?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Nasza Rozwój

Nasz rozwój

2 wrzesień

Uroczyste otwarcie kompleksu tenisowego (powstaje druga hala i recepcja)

maj

 I Deblowy Turniej Rodzinny w Starogardzie Gdańskim

2023

2022

Pasja do tenisa

Do Akademii Tenisa dołączyły dziesiątki dzieci i młodzieży, a także dorosłych, którzy pragną rozwijać swoją pasję tenisową pod naszymi skrzydłami

listopad

 Termetal Liga Tenisa dla młodzieży (poziom średniozaawansowany i zaawansowany)

wrzesień

 Powstaje pierwsza hala

2021

2020

październik

Współpraca z firmą EGA – cykl turniejów tenisa dla dzieci i młodzieży EGA Tennis Cup

lipiec / sierpień

Aktywny wypoczynek w mieście – półkolonie tenisowo-rekreacyjne oraz obóz tenisowy NordCamp Łebakst.

marzec

XXXI Konferencja Trenerów Tenisa by Babolat (jedna z wielu konferencji w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć, a wniosły mnóstwo pozytywów do systemu szkolenia w Akademii Tenisa Starogard Gdański)st.

wrzesień

Starogardzki Festiwal Tenisa

sierpień

Pierwszy obóz sportowy w Sypniewie 

2019

2018

Tenisowy Pierwszy Krok

Autorski program bezpłatnych zajęć tenisa w szkołach na terenie powiatu starogardzkiego (treningi na małych salkach sportowych, w przedszkolach)

wrzesień

Rozpoczęcie współpracy z Ford Gołębiewski, rozpoczynamy cykle turniejów dla dzieci i młodzieży

grudzień

I Mikołajkowy Turniej Tenisa w Starogardzie Gdańskim

sierpień

Pierwsze półkolonie tenisowo-rekreacyjne w Starogardzie Gdańskim 

kwiecień

Powstaje klub Akademia Tenisa Marek Murawski

2017

Start

Opinie

Szczere opinie zadowolonych klientów

Zachęcamy do docenienia naszej pracy.

Córka pokochała tenis dzięki profesjonalnemu i pełnemu pasji podejściu trenerów Akademii Tenisa. Serdecznie wszystkim polecam. Pan Marek zawsze uśmiechnięty i pełen energii.

Anna

Mama

Polecam gorąco! Zarówno całoroczne zajęcia, jak i półkolonie. Świetna atmosfera, super podejście do dzieci! Korzystamy i będziemy korzystać nadal.

Paweł

Uczeń

Wielkie podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację półkolonii tenisowych w Akademia Tenisa Starogard Gdański! 🙂 Dzieci wracały baaardzo zadowolone każdy dzień wypełniony super zajęciami i rozrywkami i to nie zawsze przy sprzyjającej pogodzie. Raz jeszcze baaardzo dziękujemy.

Nina

Rodzic

Wspaniałe miejsce, cudowni trenerzy. Współpracujemy kolejny sezon, półkolonie, obóz, cotygodniowe treningi.. petarda.. wszystko perfekcyjnie dograne z myślą o dzieciach, ich umiejętnościach, samopoczuciu.. widzimy wielkie postępy w nauce i co najważniejsze, że Młody chce wracać i nadal kontynuować szkolenie. To chyba najważniejsza opinia – że jest taka atmosfera i trenerzy, do których chce się wracać.. dziękujemy 🙂 

Beata

Rodzic