Półkolonie i Obozy

Potrzebujesz informacji?

+48 603 846 856

Organizujemy półkolonie i obozy dla dzieci i młodzieży

Oprócz rozwoju tenisowego dbamy również o aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży podczas wakacji i ferii zimowych organizując liczne półkolonie w mieście oraz obozy sportowe.

Dlaczego warto z nich skorzystać? Bo nasza oferta to nietylko tenis oraz gry i zabawy sportowe oraz zajęcia ogólnorozwojowe, ale także moc atrakcji dodatkowych takich jak ścianki wspinaczkowe, kręgle, basen, paintball, warsztaty pieczenia pizzy, rywalizacja w nerfy i wiele, wiele więcej dzięki czemu uczestnicy chętniej stawiają swoje pierwsze kroki na korcie! Co jeszcze nas wyróżnia?

Doświadczenie

Od ponad 7 lat z pełnym zaangażowaniem i pasją organizujemy aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w mieście.
Są to tzw. półkolonie tenisowo-rekreacyjne, a także obozy wyjazdowe – w sierpniu 2024 odbędzie się już nasz szósty Summer Tennis Camp!

Kadra Trenerów i Opiekunów

Nasi kreatywni i pełni pozytywnej energii szkoleniowcy posiadają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od 12 lat zarażają najmłodszych pasją do tenisa, a podczas zajęć wprowadzają fantastyczną atosferę. Dokładaja wszelkich starań, aby każdy uczestnik obozu czuł się z nami dobrze, bo uśmiech i zadowolenie naszych podpiecznych to dla nas najważniejsza sprawa!

Bezpieczeństwo

Nasze półkolonie i obozy sportowe nadzorowane są przez Kuratorium Oświaty. Współpracujemy tylko z najlepszymi placówkami i ośrodkami, tak by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym podopiecznym.

Zaufanie

Ogromne zainteresowanie naszymi półkoloniami i obozami pokazuje jak dużym zaufaniem nas darzycie. Setki dzieci odwiedziły nas już w wakacje i ferie zimowe, a do tego z radością wracają do nas co roku.

Zapisz się już dziś na nasze półkolonie!
Zapisz się na obóz / półkolonie