24 marca 2018r. rusza Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018! 

Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018 to cykl trzech turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Akademię Tenisa Marka Murawskiego, po których wyłoniony zostanie zwycięzca klasyfikacji generalnej.

24.03.2018r. na krytym korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej na ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim odbędzie się pierwszy turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży z cyklu Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018. Dla najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona sponsorów, oprócz głównego – tytularnego Ford Gołębiewski dołączyli również:

· Kula Bowling

· Piętro Centrum Rozrywki

· KFC

· Pomorska Szkoła Wyższa

· Da Grasso

Serdecznie zapraszamy chętne dzieci, młodzież oraz rodziców, rodzeństwo, kibiców i miłośników tenisa do udziału w tym wydarzeniu – przewidziany jest poczęstunek dla wszystkich, ciepłe i zimne napoje, słodkości, ale przede wszystkim zdrowa, sportowa rywalizacja, wspaniałe emocje i rodzinna atmosfera!

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 11.00. Startuje grupa starsza – kategoria do lat. 15 (pomarańczowa), natomiast od godz. 14.00 swoje mecze rozegrają dzieci do lat 10 ( kategoria czerwona). System rozgrywek będzie uwarunkowany od ilości uczestników.

Dla zawodników Akademii Tenisa Marka Murawskiego udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny! Dla pozostałych uczestników wpisowe do turnieju wynosi 40 zł, które należy uregulować w dniu turniejowym.

UWAGA: Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia 22.03.2018 r. u trenera Marka Murawskiego pod numerem telefonu 603 846 856.