Karolina Nowopolska

Potrzebujesz informacji?

+48 603 846 856

Karolina jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, nauczycielką wychowania fizycznego oraz trenerką tenisa z ponad 7-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

Dziewczyna obdarzona ogromnym zaangażowaniem i sercem w swojej tenisowej misji! Bardzo ważne jest dla niej budowanie relacji ze swoimi podopiecznymi oraz ciągła motywacja zawodników do ruchu, do zaangażowania na treningach oraz do stawania się co raz lepszą tenisową wersją siebie. Trenerka Karolina uwielbia pracę z dziećmi, szczególnie tymi przedszkolnymi, szybko nawiązuje przyjazną relację TRENER-ZAWODNIK. Karolinę spotkać możecie w kilku starogardzkich przedszkolach, gdzie wspólnie realizujemy projekt „Tenisolandii – Bajkowy Świat Tenisa” wprowadzając maluchy w świat tego pięknego sportu zgodnie z programem szkoleniowym Tenis10 propagowanym przez International Tennis Federation.

Motto Karoliny: „Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną”.

Trenerka Karolina w ostatnim czasie pogłębiała swoją wiedzę podczas XXXIV Konferencji Trenerów Tenisa by Babolat na tematy „Zdrowa głowa – zdrowe ciało” oraz „Nowoczesny trening taktyczny i mentalny”