Dawid Żygowski

Potrzebujesz informacji?

+48 603 846 856

Trener Dawid jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz nauczycielem wychowania fizycznego i wychowawcą w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Starogardzie Gdańskim.

Trener Dawid to osoba zawsze uśmiechnięta, pełna empatii i profesjonalizmu. Najważniejszym dla niego aspektem podczas treningów jest progresywny rozwój podopiecznych z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasz szkoleniowiec uwielbia pracę z dziećmi i wie jak dotrzeć do każdego uczestnika zajęć, aby odkryć w nim potencjał i nawet najbardziej ukryty talent.

Ponadto dba o każdy aspekt pozasportowy, ucząc zawodników m.in. szacunku do przeciwników, sumienności i systematyczności. Treningi pod jego okiem odbywają się zawsze w rodzinnej atmosferze, więc każdy nowy podopieczny natychmiast integruje się z grupą i czuje się jak w ”drugim domu”

Trener Dawid to właściwa osoba na właściwym miejscu. Ten niezwykle pozytywny człowiek zaraża swoją empatią i inspiruje młodych adeptów tenisa do ciężkiej pracy, wskazując im właściwą drogę. Bardzo cieszymy się, że tworzymy kolektyw z trenerem Dawidem i wspólnie pracujemy nad oszlifowaniem tenisowych talentów ze Starogardu Gdańskiego i okolic.