Wydłużamy nasz obóz sportowy do 10 dni, a więc jeszcze więcej tenisa, jeszcze więcej atrakcji, jeszcze więcej zabawy tego lata !!!
Kolejny rok z rzędu zapraszamy na OBÓZ TENISOWO-REKREACYJNY do Łeby dla dzieci 7-16 lat, który odbędzie się w dniach 8-17 sierpnia 2022 roku w komfortowym i już sprawdzonym przez nas i naszych podopiecznych Ośrodku Nord Camp Żarnowska k.Łeby.
Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie przyrody Słowińskiego Parku Narodowego, 900 m od Jeziora Łebsko (3-go co do wielkości jeziora w Polsce), a także szlaku rowerowego Euro Velo 10 (międzynarodowej trasy rowerowej Morza Bałtyckiego).
Ośrodek dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno–sportową na ogrodzonym terenie ponad 3 500 m2, do której należą m.in.:
✔ 10 otwartych kortów tenisowych
✔ 2 baseny
✔ boiska do siatkówki, boiska StreetBall,
✔ boisko do piłki ręcznej plażowej, alternatywnie boiska do plażowej piłki siatkowej,
✔ boiska do Badmintona
✔ mini-golf
✔ siłownia
✔ stoły do tenisa stołowego
✔ piłkarzyki
✔ salki taneczne
✔ duża sala audiowizualna
✔ włoska pizzeria
Zakwaterowanie i wyżywienie:
Uczestnicy zakwaterowani będą w komfortowych pokojach 3, 4, 5 -osobowych z łazienkami. Wyżywienie jest bardzo urozmaicone i obejmuje trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolację.
TENIS:
Zajęcia tenisa odbywać się będą przynajmniej dwa razy dziennie po 1,5 godziny nawet na 10 otwartych kortach tenisowych z nawierzchnią ceglaną. Treningi tenisowe odbywać się będą maksymalnie w grupach 5-7 osobowych i dostosowane będą do umiejętności uczestników. Do udziału w obozie zachęcamy dzieci i młodzież na poziomie początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym, ale również ochotników, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z rakietą i piłką. Treningi prowadzone będą przez profesjonalnych i doświadczonych, a także przesympatycznych i pełnych poczucia humoru trenerów tenisa.
ZAJĘCIA DODATKOWE:
• pływanie – zajęcia na basenach na terenie ośrodka
• gry zespołowe tj. koszykówka, siatkówka, piłka nożna
• wycieczka do Łeby, plażowanie na strzeżonej, piaszczystej plaży, zwiedzanie wydm i Słowińskiego Parku Narodowego
• ścianka wspinaczkowa
• mini-golf
• gry i zabawy terenowe,
• ognisko i wieczorek grillowy,
• bumper ball – mecz w kulach,
• kids runmageddon i wiele innych
TURNIEJE:
W ramach rywalizacji sportowej odbędzie się turniej, dla zwycięzców przewidziane są upominki, a dla wszystkich uczestników KOSZULKI OBOZOWE.
UWAGA! Do 17 kwietnia jest możliwość skorzystania z tańszej oferty!
CENA: 2250 zł przy wpłacie zaliczki do 15 kwietnia 2022 roku, po tym czasie cena obozu wynosi 2400zł.
?ODPOWIEDZIALNOŚĆ ?ZAUFANIE ?BEZPIECZEŃSTWO naszych obozów sprawia, że mogą nam Państwo powierzyć swoje pociechy! PODCZAS OBOZU ZAPEWNIAMY DZIECIOM OPIEKĘ WYKWALIFIKOWANEJ KADRY WYCHOWAWCÓW I PROFESJONALNYCH TRENERÓW TENISA! WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GWARANTUJEMY MNÓSTWO RUCHU I FANTASTYCZNEJ ZABAWY, A TAKŻE NIEZAPOMNIANĄ MOC WRAŻEŃ I DUŻO UŚMIECHU!
Zapraszamy do zapoznania się z Ośrodkiem: www.nordcampleba.pl
Zapisy: 603 846 856 lub e-mail: akademiatenisamm@gmail.com