Za nami dwa turnusy półkolonii tenisowych, w którym nasi podopieczni doskonalili swój forehand i backhand, pracowali nad regularnością tych uderzeń oraz wzbogacili je m.in. o rotację awansującą – top spin. Nie zabrakło również licznych gier i zabaw mających na celu poprawę zdolności motorycznych oraz ulepszenie poruszania się po korcie młodych tenisistów.

W czasie intensywnego obozu stacjonarnego dbaliśmy o dodatkową porcję energii w postaci ciepłego obiadu. Dodatkową atrakcją półkolonii było wspólne wyjście do kręgielni Kula-Bowling oraz Centrum Rozrywki-Piętro, gdzie czekało na nas kilka godzin świetnej zabawy! Rozegraliśmy pojedynki w kręgle i bilarda, wielu emocji dostarczył nam również paintball laserowy, w którym każdy pokazał swoje drugie oblicze -prawdziwego wojownika!

Ostatniego dnia każdego turnusu półkolonii rozegraliśmy wewnętrzny turniej podsumowujący tydzień ciężkiej pracy naszych podopiecznych. Dziękujemy firmie Babolat za wsparcie tego wydarzenia w postaci nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników! Bardzo cieszy nas zaangażowanie z jakim młodzi tenisiści podchodzili do każdego meczu! W nagrodę za wysiłek i pot pozostawiony na korcie oraz ogromne serce włożone w każde zajęcia, dla naszych półkolonistów tego dnia czekała jeszcze jedna nagroda w postaci pysznej pizzy.

Podsumowując: ferie zimowe z Akademią Tenisa – aktywnie spędzony czas, ogromna porcja tenisa i mnóstwo świetnej zabawy! Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejny obóz stacjonarny- latem.

Zapraszamy do małej galerii półkolonijnej: