Wakacje z tenisem i nerfami 2020!!!

Przedstawiamy tegoroczną ofertę letnich półkolonii tenisowo-rekreacyjnych dla dzieci w wieku 5-15 lat. Obiecujemy, że wakacje z tenisem i nerfami 2020 organizowane przez naszą Akademię okażą się najlepszym puntem tegorocznych wakacji! Będzie tenisowo, sportowo i bardzo wesoło!

Ze względu na zaistniałą sytuację cały program półkolonii przeprowadzony zostanie na terenie Pomorskiej Szkoły Wyższej przy ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim, gdzie do dyspozycji mamy kryty kort tenisowy, boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę, a także piękny plac zabaw. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 10.00-15.00.

Nasz program gwarantuje wprowadzenie do tenisa dla osób początkujących oraz rozwój nabytych już umiejętności techniczno-taktycznych wśród dzieci mających wcześniej styczność z tenisem. Zawsze dostosowujemy poziom zajęć do wieku oraz poziomu zaawansowania grupy. W razie zróżnicowania umiejętności wśród półkolonistów zajęcia z tenisa prowadzone będą przez dwóch szkoleniowców, tak aby radość z gry była jak największa!

Wśród dodatkowych atrakcji przewidujemy NERF WAR oraz NERF CHALLENGE, bardzo lubianą wśród dzieci i młodzieży, a nawet dorosłych formę aktywności. Dla naszych podopiecznych kort przekształcimy w prawdziwe pole bitwy na piankowe strzałki! Kto wykaże się największą celnością? Której grupie uda się zdobyć twierdzę trenerów? To wszystko okaże się podczas siedmiu fascynujących tygodni z Akademią Tenisa Starogard Gdański, które dla Was przygotowaliśmy:

I turnus: 29.06-3.07.

II turnus: 6.07.-10.07.

III turnus: 13.07.-17.07.

IV turnus: 20.07.-24.07.

V turnus: 27.07.-31.07.

VI turnus: 17.08.-21.08

VII turnus: 24.08.-28.08

W programie oprócz tenisa oraz gier i zabaw ogólnorozwojowych, a także wojny na nerfy – piankowe strzałki, zaplanowaliśmy planszówki, olimpiadę sportową i mini-turniej tenisowy z upominkami dla wszystkich, „dzień pizzy” i seans filmowy!

O wyżywienie naszych obozowiczów jak zwykle zadba pyszna Kuchnia Jadwigi i Helenki. Oprócz ciepłego obiadu dla uczestników zapewniamy wodę oraz zdrową przekąskę.

A tak o naszych półkoloniach wypowiadali się uczestnicy i ich rodzice:

Najlepsze półkolonie w Stg! Polecamy! Do zobaczenia na zajęciach tenisa we wrześniu!?J

„Super półkolonie! Polecamy. Paweł zachwycony i chętny na kontynuację nauki gry w tenisa 🙂 Do zobaczenia”

„Dziękujemy za super atrakcje i miło spędzony czas!

„Półkolonie zorganizowane profesjonalnie, z ogromnym zaangażowaniem. Dzieciaki super zadowolone, dziękujemy”

„Polecam gorąco! Zarówno całoroczne zajęcia, jak i półkolonie. Świetna atmosfera, super podejście do dzieci! Korzystamy i będziemy korzystać nadal 😉 ”

Jesteśmy przekonani, że po dwóch miesiącach siedzenia w domu dzieciaki chętnie spędzą aktywnie czas wśród rówieśników, nauczą się czegoś nowego, a nasza oferta będzie strzałem w dziesiątkę podczas tegorocznych wakacji!!??

A więc zapraszamy!

Zapisy już ruszyły! Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 603 846 856, w wiadomości prywatnej na fb lub drogą mailową: akademiatenisamm@gmail.com. Pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona – zajęcia prowadzone będą w kilkuosobowych grupach.

Cena za turnus: 399 zł/ osoba, dla rodzeństwa 10%rabatu.

Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedyncze dni – cena za 1 dzień – 100 zł.

Uwaga! Wszystkim dzieciom, które nie posiadają rakiet zapewniamy sprzęt. W cenę turnusu wliczone są wszystkie atrakcje oraz ciepły posiłek każdego dnia.