Wakacje z Akademią Tenisa 2018!

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy program stacjonarnego obozu tenisowego czyli tzw. półkolonii, pełen atrakcji, zapewniający świetną zabawę i niezapomnianą przygodę, ale przede wszystkim ogromną porcję tenisa oraz gier i zabaw ogólnorozwojowych! Obiecujemy, że nasi półkoloniści spędzą czas aktywnie, dobrze się przy tym bawiąc. Plan treningowy dopasowany będzie do poziomu ich umiejętności tenisowych.

Letnie półkolonie tenisowe skierowane są do dzieci w wieku 5-15 lat.

Nasz program gwarantuje wprowadzenie do tenisa dla osób początkujących oraz rozwój nabytych już umiejętności techniczno-taktycznych wśród dzieci mających wcześniej styczność z tenisem. Każdego dnia przewidujemy przynajmniej 3 godziny zajęć tenisowych (2×1,5godziny!)

Wśród dodatkowych atrakcji zaplanowaliśmy:

• zajęcia kulinarne z pizzerią Da Grasso
• zabawy językowe z Centrum Języków Obcych (angielski, włoski lub hiszpański)
• warsztaty z robotyki z klockami Lego Mindstorms
• paintball laserowy z Piętro Centrum Rozrywki
• kręgle z Kula Bowling
• seans filmowy
• mini turniej tenisowy z Babolat
• Odyseja Umysłu – nauka kreatywnego myślenia

UWAGA! Wydłużyliśmy godziny półkolonii! Nasze zajęcia odbywać się będą na krytym korcie tenisowym przy ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00! Jeszcze więcej zabawy, jeszcze więcej atrakcji, ale przede wszystkim jeszcze więcej zdobytych umiejętności tenisowych!

Przygotowaliśmy 4 terminy do wyboru:

I turnus: 9.07.-13.07.
II turnus: 16.07. – 20.07.
III turnus: 23.07.- 27.07.
IV turnus: 6.08. – 10.08.

Przykładowy program półkolonii:

PONIEDZIAŁEK: BUENOS DIAS RAFA NADAL!

Wyobrażacie sobie spotkać się kiedyś z jednym z najlepszych tenisistów świata – Rafaelem Nadal i nie potrafić zamienić z nim ani słowa? Musimy się do tego przygotować! Tego dnia zabawy i gry słowne po hiszpańsku, nauka i doskonalenie podstawowych uderzeń tenisowych oraz sporo nowych i ciekawych rywalizacji ogólnorozwojowych.

WTOREK: LEGO TENIS

Na korcie porządna dawka tenisowej techniki. Każde uderzenie zostanie rozłożone na bardzo małe elementy, aby każdy mógł zrozumieć poprawną technikę gry. Co do małych elementów to tego dnia czeka nas również robotyka z Lego Mindstorms. Dzieci staną się na chwile inżynierami, budowniczymi oraz programistami, a za pomocą klocków lego zbudują roboty, które wprawią w ruch!

ŚRODA: ZASERWUJ PIZZĘ A POTEM BĄDŹ SPRYTNIEJSZY OD TRENERA

Na pewno nie raz dzieci pomagają rodzicom w kuchni przy przygotowywaniu potraw i z pewnością nieźle im to wychodzi. Tego dnia to one zamienią się w szefa kuchni, który będzie serwował pyszną pizzę. Sporo emocji dostarczy również pojedynek w kręgle oraz zawsze bardzo wyczekiwany paintball laserowy! Komu uda się dogonić i zastrzelić trenera?!?! Nie zapominamy oczywiście o tenisie, dzieci będą mierzyły się tego dnia na punkty w różnych formach gry i wielkości kortu.

CZWARTEK: STRATEGIA NIE TYLKO TENISOWA

Podczas tego dnia na korcie dzieci będą przygotowywały się do turnieju. Trener na bieżąco będzie dawał wskazówki techniczno – taktyczne każdemu z uczestników. Aby rozwinąć w nich jak najlepiej kreatywne myślenie z pomocą przybędzie ODYSEJA UMYSŁU. Są to zajęcia podczas których uczestnicy zasypywani będą licznymi zagadkami i problemami do rozwiązania w jak najbardziej kreatywny i nieszablonowy sposób.

PIĄTEK: WIMBLEDON

Prestiżowy turniej Wimbledonu zagości tego dnia w Starogardzie, w którym zmierzą się nasi podopieczni. Dzieci będą zawodnikami, sędziami oraz kibicami w jednym. W przerwie dla złapania oddechu między meczami odbędzie się seans filmowy o tematyce sportowej.

Cena za turnus: 399 zł/ osoba.

Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedyncze dni – cena za 1 dzień – 100 zł.

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu: 603 846 856, w wiadomości prywatnej na fb lub drogą mailową: akademiatenisamm@gmail.com. Pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona – zajęcia prowadzone będą w kilkuosobowych grupach.

Uwaga! Wszystkim dzieciom, które nie posiadają rakiet zapewniamy sprzęt. W cenę turnusu wliczony jest również ciepły posiłek każdego dnia.

Zapraszamy!

[banner id=”557″ caption_position=”bottom” theme=”default_style” height=”auto” width=”auto” show_caption=”1″ show_cta_button=”1″ use_image_tag=”1″]
[banner id=”553″ caption_position=”bottom” theme=”default_style” height=”auto” width=”auto” show_caption=”1″ show_cta_button=”1″ use_image_tag=”1″]
[banner id=”445″ caption_position=”bottom” theme=”default_style” height=”auto” width=”auto” show_caption=”1″ show_cta_button=”1″ use_image_tag=”1″]
[banner id=”444″ caption_position=”bottom” theme=”default_style” height=”auto” width=”auto” show_caption=”1″ show_cta_button=”1″ use_image_tag=”1″]
[banner id=”555″ caption_position=”bottom” theme=”default_style” height=”auto” width=”auto” show_caption=”1″ show_cta_button=”1″ use_image_tag=”1″]