O G Ł A S Z A M Y !

TENISOWE LATO W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

półkolonie tenisowo-rekreacyjne dla dzieci od 6 roku życia

Serdecznie zapraszamy dzieci już od 6 roku życia na jedne z najlepszych i najbardziej aktywnych półkolonii w mieście pod okiem naszej doświadcznej i pełnej pozytywnej energii kadry trenerskiej. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 10.00-15.00 na kortach tenisowych przy ul. Traugutta 2 (na terenie PSP3) w Starogardzie Gdańskim.

Głównym punktem półkolonii będzie oczywiście tenis. Nasz program gwarantuje wprowadzenie do tenisa dla osób początkujących oraz rozwój nabytych już umiejętności techniczno-taktycznych wśród dzieci mających wcześniej styczność z tenisem. Zawsze dostosowujemy poziom zajęć do wieku oraz poziomu zaawansowania grupy. W razie zróżnicowania umiejętności wśród półkolonistów zajęcia z tenisa prowadzone będą przez dwóch szkoleniowców, tak aby radość z gry była jak największa!

Wśród dodatkowych atrakcji przewidujemy:

✔ gry i zabawy poprawiające ogólną sprawność, motorykę i koordynację uczestników

✔ ściankę wspinaczkową pod okiem instruktora OSiR Starogard Gdański

✔ grę terenową w Parku Miejskim z Kula Bowling oraz wyjście na lody

✔ bitwy wodne z wykorzystaniem pistoletów piankowych, balonów itp.

✔ paintball na piankowe strzałki „NERF WAR” oraz „NERF CHALLENGE” – dla naszych podopiecznych kort przekształcimy w prawdziwe pole walki na piankowe strzałki

✔ dzień w Grodzisko Owidz, gdzie czeka na nas drużynowa rywalizacja podczas „Plebajady”, ulepimy również talizmany z gliny, a półkolonie zakończymy wspólnym ogniskiem i pieczoną kiełbaską

Do wyboru przygotowaliśmy aż 8⃣ turnusów:

☀️I turnus: 26.06-30.06

?II turnus: 3.07-7.07.

☀️III turnus: 10.07-14.07.

?IV turnus: 17.07-21.07

☀️V turnus: 24.07-28.07

?VI turnus: 31.07-4.08

☀️VII turnus: 7.08-11.08

☀️VIII turnus 14.08-18.08

Ilość miejsc ograniczona! Dla wszystkich uczestników czekają klubowe niespodzianki!?

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu: 603 846 856, w wiadomości prywatnej na fb lub drogą mailową: akademiatenisamm@gmail.com.

Cena za turnus: 549 zł/ osoba.

Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedyncze dni – cena za 1 dzień – 120 zł. Cena za ostatni turnus tj 14.08-18.08 wynosi 439 zł ze względu na dzień ustawowo wolny.

❗️Uwaga❗️Wszystkim dzieciom, które nie posiadają rakiet zapewniamy sprzęt w postaci rakiet i piłek. W cenę turnusu wliczone są wszystkie atrakcje oraz ciepły posiłek każdego dnia. O wyżywienie naszych uczestników zadba Stołówka Kociewska.???

Półkolonie zgłoszone są do Kuratorium Oświaty. Wystawiamy również fakturę VAT po wcześniejszym zgłoszeniu.