Wydłużamy nasz obóz sportowy do 10 dni, a więc jeszcze więcej tenisa, jeszcze więcej atrakcji, jeszcze więcej zabawy tego lata !!!
Kolejny rok z rzędu zapraszamy na OBÓZ TENISOWO-REKREACYJNY do Łeby dla dzieci 7-16 lat, który odbędzie się w dniach 8-17 sierpnia 2022 roku w komfortowym i już sprawdzonym przez nas i naszych podopiecznych Ośrodku Nord Camp Żarnowska k.Łeby.
Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie przyrody Słowińskiego Parku Narodowego, 900 m od Jeziora Łebsko (3-go co do wielkości jeziora w Polsce), a także szlaku rowerowego Euro Velo 10 (międzynarodowej trasy rowerowej Morza Bałtyckiego).
Ośrodek dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno–sportową na ogrodzonym terenie ponad 3 500 m2, do której należą m.in.:
✔ 10 otwartych kortów tenisowych
✔ 2 baseny
✔ boiska do siatkówki, boiska StreetBall,
✔ boisko do piłki ręcznej plażowej, alternatywnie boiska do plażowej piłki siatkowej,
✔ boiska do Badmintona
✔ mini-golf
✔ siłownia
✔ stoły do tenisa stołowego
✔ piłkarzyki
✔ salki taneczne
✔ duża sala audiowizualna
✔ włoska pizzeria
Zakwaterowanie i wyżywienie:
Uczestnicy zakwaterowani będą w komfortowych pokojach 3, 4, 5 -osobowych z łazienkami. Wyżywienie jest bardzo urozmaicone i obejmuje trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolację.
TENIS:
Zajęcia tenisa odbywać się będą przynajmniej dwa razy dziennie po 1,5 godziny nawet na 10 otwartych kortach tenisowych z nawierzchnią ceglaną. Treningi tenisowe odbywać się będą maksymalnie w grupach 5-7 osobowych i dostosowane będą do umiejętności uczestników. Do udziału w obozie zachęcamy dzieci i młodzież na poziomie początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym, ale również ochotników, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z rakietą i piłką. Treningi prowadzone będą przez profesjonalnych i doświadczonych, a także przesympatycznych i pełnych poczucia humoru trenerów tenisa.
ZAJĘCIA DODATKOWE:
• pływanie – zajęcia na basenach na terenie ośrodka
• gry zespołowe tj. koszykówka, siatkówka, piłka nożna
• wycieczka do Łeby, plażowanie na strzeżonej, piaszczystej plaży, zwiedzanie wydm i Słowińskiego Parku Narodowego
• ścianka wspinaczkowa
• mini-golf
• gry i zabawy terenowe,
• ognisko i wieczorek grillowy,
• bumper ball – mecz w kulach,
• kids runmageddon i wiele innych
TURNIEJE:
W ramach rywalizacji sportowej odbędzie się turniej, dla zwycięzców przewidziane są upominki, a dla wszystkich uczestników KOSZULKI OBOZOWE.
UWAGA! Do 17 kwietnia jest możliwość skorzystania z tańszej oferty!
CENA: 2250 zł przy wpłacie zaliczki do 15 kwietnia 2022 roku, po tym czasie cena obozu wynosi 2400zł.
🧡ODPOWIEDZIALNOŚĆ 💚ZAUFANIE 💙BEZPIECZEŃSTWO naszych obozów sprawia, że mogą nam Państwo powierzyć swoje pociechy! PODCZAS OBOZU ZAPEWNIAMY DZIECIOM OPIEKĘ WYKWALIFIKOWANEJ KADRY WYCHOWAWCÓW I PROFESJONALNYCH TRENERÓW TENISA! WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GWARANTUJEMY MNÓSTWO RUCHU I FANTASTYCZNEJ ZABAWY, A TAKŻE NIEZAPOMNIANĄ MOC WRAŻEŃ I DUŻO UŚMIECHU!
Zapraszamy do zapoznania się z Ośrodkiem: www.nordcampleba.pl
Zapisy: 603 846 856 lub e-mail: akademiatenisamm@gmail.com