OGŁASZAMY NABÓR DO SZKÓŁEK TENISOWYCH NA SEZON 2019/2020!

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 4-16 lat do dołączenia do naszej Akademii Tenisa – klubu z licencją Polskiego Związku Tenisowego. Trenujemy na krytym korcie tenisowym na ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim (Pomorska Szkoła Wyższa), na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Traugutta 2 w Starogardzie Gdańskim i w Publicznej Szkole Podstawowej w Kokoszkowach.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach podzielonych według wieku i stopnia zaawansowania, od września otwieramy nowe szkółki dla dzieci początkujących. Treningi tenisa dla najmłodszych – przedszkolaków prowadzone są w formie gier i zabaw z elementami gry w tenisa, aby rozbudzić pasję nie tylko do tej pięknej dyscypliny, ale i do wszystkich innych form aktywności ruchowej! W ferie zimowe i wakacje organizujemy półkolonie tenisowo – rekreacyjne, które cieszą się dużym zainteresowaniem. W tym sezonie planujemy ponownie przygotować wyjazdowy obóz tenisowy dla dzieci i młodzieży. Przewidujemy kolejny ciekawy cykl turniejowy oraz oczywiście III edycję Mikołajkowego Turnieju Tenisa w grudniu.

Szkolenie w Akademii Tenisa prowadzone jest przez trenerów tenisa II klasy z licencją Polskiego Związku Tenisowego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Trenerzy ciągle poprawiają swój warsztat trenerski uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach tenisowych dotyczących między innymi szkolenia najmłodszych adeptów zgodnie z międzynarodowym programem TENIS10. Treningi w naszej szkole wiążą się z dobrą zabawą, zadowoleniem i uśmiechem na twarzach, wielokierunkowym rozwojem, maksymalnym zmęczeniem, nową przygodą i nowymi przyjaźniami, a przede wszystkim kompleksową nauką tenisa!

Zapraszamy do umówienia się na pierwszą bezpłatną lekcję.

Więcej informacji dotyczących oferty udzielimy pod numerem telefonu 603 846 856 lub drogą mailową: akademiatenisamm@gmail.pl.

Dołącz do naszej tenisowej rodziny! 🙂