Półkolonie z Akademią Tenisa 2019!

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy program stacjonarnego obozu tenisowego czyli tzw. półkolonii, pełen atrakcji, zapewniający świetną zabawę i niezapomnianą przygodę, ale przede wszystkim ogromną porcję tenisa oraz gier i zabaw ogólnorozwojowych! Obiecujemy, że nasi półkoloniści spędzą czas aktywnie, dobrze się przy tym bawiąc. Plan treningowy dopasowany będzie do poziomu ich umiejętności tenisowych.

Letnie półkolonie tenisowe skierowane są do dzieci w wieku 5-15 lat.

Nasz program gwarantuje wprowadzenie do tenisa dla osób początkujących oraz rozwój nabytych już umiejętności techniczno-taktycznych wśród dzieci mających wcześniej styczność z tenisem. Każdego dnia przewidujemy przynajmniej 3 godziny zajęć tenisowych (2×1,5godziny!)

W tym roku przewidujemy wyjątkową atrakcję: AKTYWNY DZIEŃ W GRODZISKU OWIDZ, do którego wybierzemy się rowerami (dla chętnych uczestników) bądź czterokołowym środkiem transportu 😉 W przepięknym Grodzisku czeka na nas moc wrażeń m.in. warsztaty łucznicze, „Gliniaki”, „Tarcza i miecz”, „Skryba”, a także wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek oraz „Licho nie śpi”, „Plebajada” czyli fantastyczne gry terenowe na terenie grodu! Będzie się działo! 😉

Wśród dodatkowych atrakcji zaplanowaliśmy:

  • zajęcia kulinarne z pizzerią Da Grasso
  • paintball laserowy z Piętro Centrum Rozrywki
  • kręgle z Kula Bowling
  • Olimpiadę sportową oraz mini turniej tenisowy z HEAD
  • warsztaty artystyczne

Przygotowaliśmy 5 terminów półkolonii do wyboru:

  • I turnus: 1.07.-5.07.
  • II turnus: 8.07. – 12.07.
  • III turnus: 15.07.- 07.
  • IV turnus: 22.07. – 26.07.
  • V turnus: 29.07.-2.08.

Zapisy już ruszyły! Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 603 846 856, w wiadomości prywatnej na fb lub drogą mailową: akademiatenisamm@gmail.com. Pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona – zajęcia prowadzone będą w kilkuosobowych grupach.

UWAGA! Wydłużyliśmy godziny półkolonii!  Nasze zajęcia odbywać się będą na krytym korcie tenisowym przy ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00! Jeszcze więcej zabawy, jeszcze więcej atrakcji, ale przede wszystkim jeszcze więcej zdobytych umiejętności tenisowych! Każdego dnia zapewniamy obiad wszystkim uczestnikom!

Cena za turnus: 449 zł/ osoba.

Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedyncze dni – cena za 1 dzień – 100 zł.

Uwaga! Wszystkim dzieciom, które nie posiadają rakiet zapewniamy sprzęt. W cenę turnusu wliczone są wszystkie atrakcje oraz ciepły posiłek każdego dnia, o który zadba pyszna domowa Kuchnia Jadwigi i Helenki.

A tak o naszych półkoloniach wypowiadali się zeszłoroczni uczestnicy i ich rodzice:

Najlepsze półkolonie w Stg! Polecamy! Do zobaczenia na zajęciach tenisa we wrześniu!”

„Super półkolonie! Polecamy. Paweł zachwycony i chętny na kontynuację nauki gry w tenisa 🙂 Do zobaczenia”

„Dziękujemy za super atrakcje i miło spędzony czas!

Świetne zajęcia, polecamy. Chłopcy są bardzo zadowoleni J

A więc zapraszamy!;)