AKTYWNE LATO Z AKADEMIĄ TENISA I GRODZISKIEM OWIDZ

Półkolonie Tenisowe to już stała pozycja w naszym wakacyjnym kalendarzu, w której gwarantujemy całkowity brak czasu na nudę – bowiem będzie tenisowo, sportowo i bardzo wesoło!

Serdecznie zapraszamy dzieci już od 6 roku życia na najbardziej aktywne półkolonie w mieście pod okiem naszej kadry trenerskiej. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 10.00-15.00 na korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej – ul. Kościuszki 112.

Głównym punktem półkolonii będzie oczywiście TENIS. Nasz program gwarantuje wprowadzenie do tenisa dla osób początkujących oraz rozwój nabytych już umiejętności techniczno-taktycznych wśród dzieci mających wcześniej styczność z tenisem. Zawsze dostosowujemy poziom zajęć do wieku oraz poziomu zaawansowania grupy. W razie zróżnicowania umiejętności wśród półkolonistów zajęcia z tenisa prowadzone będą przez dwóch szkoleniowców, tak aby radość z gry była jak największa!

Wśród dodatkowych atrakcji przewidujemy NERF WAR oraz NERF CHALLENGE – dla naszych podopiecznych kort przekształcimy w prawdziwe pole bitwy na piankowe strzałki!

W programie wraz z Da Grasso zaplanowaliśmy warsztaty kulinarne „Mały Kucharz”, które obejmują samodzielne przygotowanie pizzy. W tym roku dla chętnych odbędą się również zajęcia taneczne z Let’s Move – Dance Studio.

Ostatni dzień spędzimy w przepięknym Grodzisku Owidz, gdzie czeka na nas mnóstwo atrakcji i fantastycznych gier terenowych, warsztaty łucznicze oraz zabawy tj. „Skryba”, „Tarcza i miecz”, „Gliniaki”, a na koniec wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek i wręczeniem pamiątkowych dyplomów dla wszystkich uczestników.

Do wyboru przygotowaliśmy sześć turnusów:

I turnus: 28.06.-2.07.

II turnus: 5.07.– 9.07.

III turnus: 12.07.-16.07.

IV turnus: 19.07.-23.07.

V turnus: 26.07.-30.07.

VI turnus: 9.08.–13.08.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu: 603 846 856, w wiadomości prywatnej na fb lub drogą mailową: akademiatenisamm@gmail.com.

Cena za turnus: 449 zł/ osoba. Dla zawodników AT Starogard Gdański cena wynosi 419 zł/osoba. Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedyncze dni – cena za 1 dzień – 100 zł.

Uwaga! Wszystkim dzieciom, które nie posiadają rakiet zapewniamy sprzęt. W cenę turnusu wliczone są wszystkie atrakcje oraz ciepły posiłek każdego dnia. O wyżywienie naszych półkolonistów zadba Kuchnia Jadwigi i Helenki.

 

 

A tak o naszych półkoloniach wypowiadali się uczestnicy i ich rodzice:

Najlepsze półkolonie w Stg! Polecamy! Do zobaczenia na zajęciach tenisa we wrześniu!?

„Super półkolonie! Polecamy. Paweł zachwycony i chętny na kontynuację nauki gry w tenisa 🙂 Do zobaczenia”

„Dziękujemy za super atrakcje i miło spędzony czas!

„Półkolonie zorganizowane profesjonalnie, z ogromnym zaangażowaniem. Dzieciaki super zadowolone, dziękujemy”

„Polecam gorąco! Zarówno całoroczne zajęcia, jak i półkolonie. Świetna atmosfera, super podejście do dzieci! Korzystamy i będziemy korzystać nadal 😉 ”

DZIĘKUJEMY! 🙂