Wakacje z tenisem, nerfami i tańcem dla dzieci i młodzieży 2021!

Półkolonie Tenisowe to już stała pozycja w naszym wakacyjnym kalendarzu, w której gwarantujemy całkowity brak czasu na nudę – bowiem będzie tenisowo, sportowo i bardzo wesoło!

Ze względu na zaistniałą sytuację cały program półkolonii przeprowadzony zostanie na terenie Pomorskiej Szkoły Wyższej, gdzie do dyspozycji mamy kryty kort tenisowy, boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę, a także piękny plac zabaw. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 10.00-15.00.

Głównym punktem półkolonii będzie oczywiście tenis. Nasz program gwarantuje wprowadzenie do tenisa dla osób początkujących oraz rozwój nabytych już umiejętności techniczno-taktycznych wśród dzieci mających wcześniej styczność z tenisem. Zawsze dostosowujemy poziom zajęć do wieku oraz poziomu zaawansowania grupy. W razie zróżnicowania umiejętności wśród półkolonistów zajęcia z tenisa prowadzone będą przez dwóch szkoleniowców, tak aby radość z gry była jak największa!

Wśród dodatkowych atrakcji przewidujemy NERF WAR oraz NERF CHALLENGE, bardzo lubianą wśród dzieci i młodzieży, a nawet dorosłych formę aktywności. Dla naszych podopiecznych kort przekształcimy w prawdziwe pole bitwy na piankowe strzałki! Kto wykaże się największą celnością? Której grupie uda się zdobyć twierdzę trenerów? To wszystko okaże się podczas ośmiu fascynujących tygodni z Akademią Tenisa Starogard Gdański, które dla Was przygotowaliśmy:

I turnus: 28.06.-2.07.

II turnus: 5.07.– 9.07.

III turnus: 12.07.-16.07.

IV turnus: 19.07.-23.07.

V turnus: 26.07.-30.07.

VI turnus: 9.08.–13.08.

VII turnus: 16.08.-20.08.

VIII turnus: 23.08.-27.08.

W programie oprócz tenisa oraz gier i zabaw ogólnorozwojowych, a także wojny na nerfy – piankowe strzałki, zaplanowaliśmy planszówki, zajęcia plastyczne, olimpiadę sportową i mini-turniej tenisowy z upominkami dla wszystkich, „dzień pizzy” i seans filmowy! W tym roku dla chętnych odbędą się również warsztaty taneczne z Let’s move dance studio.

O wyżywienie naszych obozowiczów jak zwykle zadba pyszna Kuchnia Jadwigi i Helenki. Oprócz ciepłego obiadu dla uczestników zapewniamy wodę oraz zdrową przekąskę.

A tak o naszych półkoloniach wypowiadali się uczestnicy i ich rodzice:

Najlepsze półkolonie w Stg! Polecamy! Do zobaczenia na zajęciach tenisa we wrześniu!🎾

„Super półkolonie! Polecamy. Paweł zachwycony i chętny na kontynuację nauki gry w tenisa 🙂 Do zobaczenia”

„Dziękujemy za super atrakcje i miło spędzony czas!

„Półkolonie zorganizowane profesjonalnie, z ogromnym zaangażowaniem. Dzieciaki super zadowolone, dziękujemy”

„Polecam gorąco! Zarówno całoroczne zajęcia, jak i półkolonie. Świetna atmosfera, super podejście do dzieci! Korzystamy i będziemy korzystać nadal 😉 ”

Jesteśmy przekonani, że po tylu miesiącach zdalnej nauki i jedynie minimalnej aktywności na zajęciach wychowania fizycznego, dzieciaki chętnie spędzą aktywnie czas wśród rówieśników, nauczą się czegoś nowego, a nasza oferta będzie strzałem w dziesiątkę podczas tegorocznych wakacji!!💚🎾

Obiecujemy, że Wakacje z tenisem, nerfami i tańcem 2021 organizowane przez naszą Akademię Tenisa okażą się najlepszym puntem tegorocznych wakacji!

A więc zapraszamy!

Zapisy już ruszyły! Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 603 846 856, w wiadomości prywatnej na fb lub drogą mailową: akademiatenisamm@gmail.com. Pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona – zajęcia prowadzone będą w kilkuosobowych grupach.

Cena za turnus: 399 zł dla zawodników AT Starogard Gdański, dla pozostałych uczestników cena: 429 zł. Dla rodzeństwa specjalny rabat. Zniżka również przy wykupieniu z góry dwóch lub więcej turnusów.

Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedyncze dni – cena za 1 dzień – 100 zł.

Uwaga! Wszystkim dzieciom, które nie posiadają rakiet zapewniamy sprzęt. W cenę turnusu wliczone są wszystkie atrakcje oraz ciepły posiłek każdego dnia.