O G Ł A S Z A M Y
T E N I S O W E  L A TO  W  S T A R O G A R D Z I E  G D A Ń S K I M

Serdecznie zapraszamy dzieci już od 6 roku życia na najbardziej aktywne i atrakcyjne półkolonie w mieście pod okiem naszej kadry trenerskiej. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 10.00-15.00 na kortach tenisowych przy ul. Traugutta 2 (na terenie PSP3) oraz na korcie przy ul. Kościuszki 112 (na terenie Pomorskiej Szkoły Wyższej) w Starogardzie Gdańskim.

Głównym punktem półkolonii będzie oczywiście TENIS. Nasz program gwarantuje wprowadzenie do tenisa dla osób początkujących oraz rozwój nabytych już umiejętności techniczno-taktycznych wśród dzieci mających wcześniej styczność z tenisem. Zawsze dostosowujemy poziom zajęć do wieku oraz poziomu zaawansowania grupy. W razie zróżnicowania umiejętności wśród półkolonistów zajęcia z tenisa prowadzone będą przez dwóch szkoleniowców, tak aby radość z gry była jak największa!

Wśród dodatkowych atrakcji przewidujemy:

• gry i zabawy poprawiające ogólną sprawność, motorykę i koordynację uczestników
• ściankę wspinaczkową pod okiem instruktora
• paintball na piankowe strzałki „NERF WAR” oraz „NERF CHALLENGE” – dla naszych podopiecznych kort przekształcimy w prawdziwe pole bitwy na piankowe strzałki
• baloniadę czyli bardzo mokrą rywalizację
dzień w Grodzisku Owidz, gdzie czeka na nas mnóstwo atrakcji pod okiem przewodnika Sztorma, poznamy również tajniki tkania,a półkolonie zakończymy wspólnym ogniskiem i pieczoną kiełbaską

Do wyboru przygotowaliśmy siedem turnusów:
I turnus: 27.06-1.07
II turnus: 4.07-8.07.
III turnus: 11.07-15.07.
IV turnus: 18.07-22.07
V turnus: 25.07-29.07
VI turnus: 1.08-5.08
VII turnus: 8.08-12.08

Ilość miejsc ograniczona! Dla wszystkich uczestników czekają klubowe niespodzianki!

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu: 603 846 856, w wiadomości prywatnej na fb lub drogą mailową: akademiatenisamm@gmail.com.

Cena za turnus: 499 zł/ osoba. Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedyncze dni – cena za 1 dzień – 120 zł.
Uwaga! Wszystkim dzieciom, które nie posiadają rakiet zapewniamy sprzęt w postaci rakiet i piłek. W cenę turnusu wliczone są wszystkie atrakcje oraz ciepły posiłek każdego dnia. O wyżywienie naszych półkolonistów zadba Stołówka Kociewska.