LATO 2019 – OBÓZ TENISOWO-REKREACYJNY W SYPNIEWIE k/Jastrowia

Serdecznie zapraszamy na letni obóz tenisowo-rekreacyjny z naszą Akademią, który odbędzie się w dniach 3-12 sierpnia 2019 roku w Sypniewie k/Jastrowia.

Centrum wypoczynkowo – rekreacyjne, położone jest w samym sercu Pojezierza Drawsko – Wałeckiego. Nowoczesny ośrodek „Activ” usytuowane jest na powierzchni 4 ha, otoczony lasami i pobliskimi łąkami.

W skład kompleksu wchodzą budynki hotelowe, kryta pływalnia, baseny zewnętrzne, jacuzzi, sauna, siłownia, 6 kortów tenisowych (3 ze sztuczną trawą, 3 z nawierzchnią mineralną – mączka ), hala widowiskowo -sportowa,  wielofunkcyjne boisko do gier zespołowych, boisko do siatkówki plażowej.

Na terenie obiektu, do dyspozycji uczestników pozostają również: kawiarnia, sklepik, stoły do bilarda, tenisa stołowego, kręgielnia i dyskoteka.

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3, 4 -osobowych w budynku murowanym. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Pełne wyżywienie obejmuje cztery posiłki dziennie : śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.

Tenis:

Zajęcia tenisa odbywać się będą przynajmniej dwa razy dziennie po 1,5 godziny na trzech otwartych kortach tenisowych z nawierzchnią ceglaną lub sztuczną bądź na pełnowymiarowej hali widowiskowo – sportowej w zależności od warunków pogodowych. Treningi tenisowe odbywać się będą maksymalnie w grupach 5-7 osobowych i dostosowane będą do umiejętności uczestników. Do udziału w obozie zachęcamy dzieci i młodzież na poziomie początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym, ale również ochotników, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z rakietą i piłką. Treningi prowadzone będą przez profesjonalnych i doświadczonych trenerów tenisa z licencją Polskiego Związku Tenisowego.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne:

Bogaty program sportowy obejmuje m.in. pływanie – zajęcia na basenie zamkniętym lub otwartym na terenie ośrodka przynajmniej 1h dziennie, a także gry zespołowe tj. koszykówka, siatkówka, piłka nożna. Wśród zajęć rekreacyjnych odbędą się liczne zabawy terenowe na świeżym powietrzu, warsztaty edukacyjne, konkursy sprawnościowe i konkursy talentów. Program wieczorny przewiduje również gry i zabawy integracyjne, animacje obozowe, ognisko i dyskotekę. Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się także: gra w kręgle, tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard oraz cieszące się dużym zainteresowaniem strzelanie z łuku.

Turnieje i zawody:

W ramach rywalizacji sportowej odbędą się między innymi turnieje: tenisa ziemnego i stołowego. Dla zwycięzców przewidziane są upominki, a dla wszystkich uczestników dyplomy.

UWAGA: Do 15 kwietnia jest możliwość skorzystania z tańszej oferty! 

CENA: 1850 ZŁ przy wpłacie zaliczki do 15 kwietnia 2019 roku, po tym czasie cena obozu wynosi 1999zł.

PODCZAS OBOZU ZAPEWNIAMY DZIECIOM OPIEKĘ WYKWALIFIKOWANEJ KADRY WYCHOWAWCÓW I PROFESJONALNYCH TRENERÓW TENISA Z LICENCJĄ PZT! WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GWARANTUJEMY MNÓSTWO RUCHU I FANTASTYCZNEJ ZABAWY, A TAKŻE NIEZAPOMNIANĄ MOC WRAŻEŃ I DUŻO UŚMIECHU!

Zapraszamy do zapisów! Więcej info: tel. 603 846 856 lub e-mail: akademiatenisamm@gmail.com