Wracamy do rozgrywek z cyklu Ford Gołębiewski Tennis Cup 2019 by Head. Już 19 października ostatni turniej kategorii zielonej, po którym podsumujemy klasyfikację generalną i rozdamy PUCHARY!

Przypominamy, że Ford Gołębiewski Tennis Cup 2019 by Head to cykl turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży, w których zawodnicy zbierają punkty, po czym wyłoniony zostanie zwycięzca całej edycji! Na razie w pierwszej czwórce bardzo ciasno – prowadzi Max Zimny, na drugim miejscu z taką samą ilością punktów Kajetan Kopczyński i Karolina Chalecka, a tuż za nimi Kacper Sinicki – także jeszcze przed nami mnóstwo emocji! Zawody tradycyjnie odbędą się na krytym korcie tenisowym Pomorskiej Szkoły Wyższej przy ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody ufundowane przez naszego głównego-tytularnego sponsora Ford Gołębiewski oraz przez firmę HEAD Tennis – wiodącego producenta sprzętu i odzieży tenisowej. Do grona sponsorów turnieju tradycyjnie włączyli się również:

• Kula Bowling
• Piętro – Centrum Rozrywki
• KFC
• Pomorska Szkoła Wyższa
• Da Grasso Starogard Gdański

Serdecznie zapraszamy chętne dzieci, młodzież oraz rodziców, rodzeństwo, kibiców i miłośników tenisa do udziału w tym wydarzeniu!??