20.10.2018r. na korcie tenisowym przy ul. Kościuszki 112 odbył się trzeci turniej dla dzieci i młodzieży z cyklu Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie: czerwoną i pomarańczową.

Kategoria do lat 15:

1 miejsce – Jakub Drewa
2 miejsce – Paweł Rogowski
3 miejsce – Kacper Sinicki

Kategoria do lat 10:

1 miejsce – Martyna Świder
2 miejsce – Franciszek Adamski
3 miejsce – Sergiusz Sinicki

Wszystkim zawodnikom, a szczególnie debiutantom, serdecznie gratulujemy świetnego występu ! 

Podczas tego dnia podsumowaliśmy cały cykl turniejowy i wyłoniliśmy najlepsze trójki klasyfikacji generalnej Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018. I tak, trofea w kategorii pomarańczowej powędrowały do: Jakuba Drewa, Filipa Peplińskiego i Karoliny Chaleckiej, natomiast w grupie czerwonej najlepsi okazali się: Martyna Świder, Julek Rybczyński i Sergiusz Sinicki.
Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa, dziękujemy Wam za zaangażowanie i mnóstwo sportowych emocji.

W imieniu zawodników bardzo dziękujemy naszym sponsorom: Ford Gołębiewski, Pomorska Szkoła WyższaDa Grasso Starogard GdańskiKula BowlingPiętro – Centrum Rozrywki oraz KFC za pomoc w organizacji tych zawodów. Dzięki naszym partnerom dla wszystkich zawodników czekała pyszna pizza, pamiątkowe dyplomy oraz vouchery do restauracji KFC, a dla najlepszych wspaniałe nagrody oraz medale i puchary. Dla wszystkich uczestników było to naprawdę świetne przeżycie i nie lada wyzwanie, były łzy radości i wzruszenia, ale także moc uśmiechów.

Dziękujemy zawodnikom, kibicom za udział w naszym wydarzeniu i już teraz zapraszamy na kolejny turniej!