14.12.2019 r. na krytym korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej na ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim odbędzie się trzecia już edycja Mikołajkowego Turnieju Tenisa dla dzieci i młodzieży. Tym razem zawody połączone zostaną z akcją charytatywną – Cegiełka dla Tosi.

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9.30. Na czterech mini-kortach tenisowych swoje mecze rozegra grupa czerwona – kategoria do lat. 9, od godz. 11.45 startuje kategoria pomarańczowa – dzieci w wieku 10-12 lat, a od godz. 14.30 kategoria zielona – uczestnicy do 16 lat. Pomiędzy turniejami (w godz. 11.00-11.45) odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci, również te które nigdy wcześniej nie próbowały gry w tenisa!

UWAGA: Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia: 13.12.2019 r. u trenera Marka pod numerem telefonu 603 846 856.

Tym razem turniej odbędzie się całkowicie B E Z P Ł A T N I E dla wszystkich zawodników! Zbierać natomiast będziemy cegiełki w wysokości od 10 zł na pomoc kilkumiesięcznej Tosi, która zmaga się siatkówczakiem – złośliwym nowotworem oczka prawego. Owe cegiełki wymienione będą na losy, w których do wygrania m.in. vouchery do SPA Medpharma, vouchery do restauracji KFC, wejściówki na kręgle lub bilard w Kula-Bowling, kalendarze, gadżety tenisowe, pierniczki oraz wiele innych. Z pewnością większość z Was poznała już walkę Tosi, ale poniżej przedstawiamy Wam jej historię https://www.siepomaga.pl/oczko-tosi. Po rozmowie z mamą Tosi wiemy, że dziewczynka będzie pod opieką lekarzy w Stanach Zjednoczonych do ukończenia 8 roku życia. Pomimo, że udało się zebrać już na leczenie Antosi potężną sumę pieniędzy, to wciąż brakuje około 300 000 złotych. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a więc z całego serca zachęcamy do wzięcia udziału w loterii i pomocy w tym słusznym celu – razem możemy więcej, wspólnie z nami TOSIA POKONA ZŁEGO POTWORA!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sponsorami III Mikołajkowego Turnieju Tenisa dla dzieci i młodzieży są:

• PUK Starkom – Dbamy o Kociewie
• HEAD Tennis
• Medpharma Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze
• Da Grasso
• Brico Marche Tczew
• KFC
• Pomorska Szkoła Wyższa
• Piętro-Centrum Rozrywki
• Kula-Bowling
• Sklep CUKSY.PL

Dla najlepszych zawodników nasi Mikołajowie przygotowali atrakcyjne nagrody i medale, natomiast dla wszystkich uczestników czekają świąteczne upominki. Będzie o co powalczyć! Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci, młodzież oraz rodziców do udziału w tym wydarzeniu, przewidziany jest poczęstunek, ciepłe i zimne napoje, mnóstwo słodkości, zdrowa, sportowa rywalizacja i wspaniała, świąteczna atmosfera!

Kochani, zaznaczcie tę datę w kalendarzu – nie może Was zabraknąć!!

Do zobaczenia!