Wielkimi krokami zbliżają się ostatnie zawody kończące sezon 2018/2019! Zapraszamy dnia 8 i 15 czerwca 2019r. na kolejne turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży z cyklu Ford Gołębiewski Tennis Cup by Head 2019!
Rozgrywki będą odbywać się podczas dwóch dni turniejowych, a zawodnicy podzieleni zostaną na trzy kategorie wiekowe: zieloną do lat 16, pomarańczową do lat 12 oraz czerwoną do 9 lat.

Harmonogram II turnieju Ford Gołębiewski Tennis Cup 2019 by Head wygląda następująco:

  • 8 czerwiec 2019r. – turniej kategorii zielonej. Mecze startują o godz. 10.15 (zbiórka zawodników godz. 9.45). System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników. Na godzinę 15.00 zaplanowane jest zakończenie turnieju i wręczenie nagród.
  • 15 czerwiec 2019r.turniej kat. czerwonej i pomarańczowej. Od godz. 10.15-11.45 na dwóch/trzech mini-kortach tenisowych swoje mecze rozgrywać będą najmłodsi uczestnicy (do lat 9). Natomiast od godz. 12.45 zapraszamy na rywalizację w kategorii pomarańczowej (zawodnicy do lat 12).

Nie zabraknie również atrakcji dla maluchów…tego dnia pomiędzy turniejami (godz. 11.45-12.30) odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci również te, które dopiero pragną rozpocząć swoją tenisową przygodę!

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia 7 czerwca (kat. zielona) oraz do 14 czerwca (kat. czerwona i pomarańczowa) u trenera Marka pod numerem telefonu 603 846 856. Udział w zawodach dla podopiecznych Akademii Tenisa Marka Murawskiego jest całkowicie BEZPŁATNY, dla pozostałych zawodników wpisowe wynosi 40 zł.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody ufundowane przez naszego głównego-tytularnego sponsora Ford Gołębiewski oraz przez firmę Head – wiodącego producenta sprzętu i odzieży tenisowej. Do grona sponsorów turnieju tradycyjnie włączyli się również:

 Kula Bowling
 Piętro-Centrum Rozrywki
KFC
✔ Pomorska Szkoła Wyższa
 Da Grasso Starogard Gdański

Serdecznie zapraszamy chętne dzieci, młodzież oraz rodziców, rodzeństwo, kibiców i miłośników tenisa do udziału w tym wydarzeniu – przewidujemy ciekawe widowisko, ale przede wszystkim zdrową, sportową rywalizację w duchu fair-play. Emocje gwarantowane! 😉

Do zobaczenia!