Wielkimi krokami zbliżają się ostatnie zawody w sezonie 2017/2018! 16 czerwca 2018r. zapraszamy na II turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży z cyklu Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018!

Organizowane przez naszą Akademię zawody tradycyjnie odbędą się na krytym korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej na ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim. Tym razem mecze rozpoczną się już od godz. 9.30, startuje grupa starsza – kategoria do lat. 15. U W A G A ! Zbiórka, losowanie grup i rozgrzewka odbędą się od godz. 9.00. Od godz. 16.00 natomiast swoje mecze rozgrywać będą dzieci do lat 10 (zbiórka, losowanie grup od godz. 15.45). System rozgrywek będzie uwarunkowany od ilości uczestników.

Dla zawodników Akademii Tenisa Marka Murawskiego udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny! Dla pozostałych uczestników wpisowe do turnieju wynosi 40 zł, które należy uregulować w dniu turniejowym.

UWAGA: Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia 14.06.2018 r. u trenera Marka Murawskiego pod numerem telefonu 603 846 856.

[banner id=”435″ caption_position=”bottom” theme=”default_style” height=”auto” width=”auto” show_caption=”1″ show_cta_button=”1″ use_image_tag=”1″]

Dla najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona sponsorów, prócz głównego – tytularnego Ford Gołębiewski dołączyli również:
• Kula Bowling
• Piętro Centrum Rozrywki
• KFC
• Pomorska Szkoła Wyższa
• Da Grasso

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców, rodzeństwo, kibiców i miłośników tenisa do udziału w tym wydarzeniu – przewidujemy zdrową, sportową rywalizację, mnóstwo emocji i wspaniałą atmosferę! O naszych zmęczonych zawodników ponownie zadba pizzeria Da Grasso!

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych…pomiędzy turniejami (15.00 – 15.45) odbędą się gry i zabawy, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci – również te które nigdy jeszcze nie miały kontaktu z rakietą. Będzie okazja do postawienia pierwszych kroków na korcie!

Zaznaczcie tę datę w kalendarzu – nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia!