15.12.2018 r. na krytym korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej na ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim odbędzie się druga edycja Mikołajkowego Turnieju Tenisa dla dzieci i młodzieży połączona z akcją charytatywną – „CEGIEŁKA DLA AMELKI”Są to kolejne takie zawody organizowane przez naszą Akademię i mamy nadzieję, że ta impreza na stałe zagości na mapie najważniejszych sportowych wydarzeń w naszym mieście i odbywać się będzie corocznie w okresie przedświątecznym.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sponsorami II Mikołajkowego Turnieju Tenisa dla dzieci i młodzieży są:

  • PUK Starkom – Dbamy o Kociewie
  • Bank BGŻ BNP Paribas
  • HEAD Tennis
  • Zajazd nad Stawem i Rybaczówka Grabówko
  • pizzeria Da Grasso
  • KFC
  • Pomorska Szkoła Wyższa
  • Piętro-Centrum Rozrywki
  • Kula-Bowling

Dla najlepszych zawodników nasi partnerzy przygotowali bardzo atrakcyjne nagrody, natomiast dla wszystkich uczestników czekają upominki. W rolę Świętego Mikołaja wcieli się m.in. Radny Sejmiku Województwa Pomorskiego oraz Prezes Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku – Pan Dariusz Męczykowski – nauczyciel, trener, miłośnik sportu i wspaniały człowiek! 🙂 Naprawdę będzie o co powalczyć! Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci, młodzież oraz rodziców do udziału w tym wydarzeniu, przewidziany jest poczęstunek, ciepłe i zimne napoje, mnóstwo słodkości, zdrowa, sportowa rywalizacja i wspaniała, świąteczna atmosfera!

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00. Startuje grupa zielona – kategoria do lat. 16,  od godz. 13.00 swoje mecze rozegra kategoria pomarańczowa – dzieci w wieku 10-12 lat, a od godz. 15.15 kategoria czerwona – uczestnicy do 9 lat. Pomiędzy turniejami (w godz. 14.30 – 15.15) odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci, również te które nigdy wcześniej nie próbowały gry w tenisa!

Tym razem turniej odbędzie się całkowicie B E Z P Ł A T N I E dla wszystkich zawodników! Zbieramy natomiast cegiełki w wysokości od 10 zł na pomoc Amelce dotkniętej bardzo rzadką chorobą jaką jest zespół Leylla. Cegiełki wymienione będą na losy, w których do wygrania m.in. vouchery do restauracji KFC, wejściówki na kręgle lub bilard w Kula-Bowling, gadżety tenisowe oraz wiele innych. Poniżej przedstawiamy Wam historię 11 – letniej dziewczynki, która walczy o powrót do pełni zdrowia. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a więc z całego serca zachęcamy do wzięcia udziału w loterii i pomocy w tym słusznym celu – razem możemy więcej. 

https://pomagam.pl/jednanaMILION

UWAGA: Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia: 14.12.2018 r. u trenera Marka Murawskiego pod numerem telefonu 603 846 856.

Kochani, zaznaczcie tę datę w kalendarzu – nie może Was zabraknąć!!

Do zobaczenia! 🙂