24.03.2018r. na korcie przy ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim odbył się I turniej dla dzieci i młodzieży z cyklu Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018 Zawody po raz kolejny cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem – w rozgrywkach wzięło udział aż 26 zawodników podzielonych na dwie kategorie oraz liczna grupa kibiców i miłośników tenisa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W grupie pomarańczowej po bardzo emocjonujących meczach finałowych ze starszymi od siebie zawodnikami najlepszy okazał się Kubuś Drewa – gratulujemy! Kolejne miejsca zajęli:

II miejsce – Filip Pepliński

III miejsce – Nikodem Chłusewicz

IV miejsce – Nina Grzeszkiewicz

W kategorii czerwonej najlepsza „czwórka” przedstawiała się następująco:

I miejsce – Martyna Świder

II miejsce – Julek Rybczyński

III miejsce – Hubert Werner

IV miejsce – Sergiusz Sinicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W grupie czerwonej szczególne wyróżnienie należy się niespełna 7-letniemu Marcelowi, dla którego były to pierwsze takie zawody i nie lada wyzwanie! Nasz najmłodszy podopieczny pokazał się z bardzo dobrej strony, utrzymując długie wymiany ze starszymi od siebie zawodnikami – brawo!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie, coraz lepszą grę i fantastyczne emocje! Pokazaliście świetny tenis – oby tak dalej! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogromne podziękowania należą się naszemu sponsorowi tytularnemu Ford Gołębiewski dzięki, któremu udało nam się zorganizować wspaniałe zawody tenisowe dla dzieci i młodzieży oraz przygotować nagrody dla naszych młodych sportowców.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i turniejową koszulkę oraz voucher do restauracji KFC. Dla najlepszych zawodników przygotowaliśmy okolicznościowe medale oraz atrakcyjne nagrody m.in. ręczniki, frotki od firmy Babolat oraz vouchery na kręgle i paintball laserowy o wartości  70 -150 zł sponsorowane przez Kula Bowling i Piętro Centrum Rozrywki w Starogardzie Gdańskim. Dziękujemy również Pomorskiej Szkole Wyższej za udostępnienie obiektu tenisowego oraz restauracji Da Grasso za pyszną pizzę dla naszych zmęczonych zawodników.

Dzięki Waszej pomocy udało nam się stworzyć naprawdę fajne tenisowe widowisko! Na kolejnym turnieju widzimy się już w czerwcu – pamiętajcie, że walczymy o Puchar klasyfikacji generalnej! 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć.