Jesteście gotowi na kolejne turniejowe emocje? Już 23 marca 2019 roku rusza kolejna edycja Ford Gołębiewski Tennis Cup 2019 by Head organizowana przez naszą Akademię Tenisa! Dla przypomnienia – jest to cykl trzech turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży, po których wyłonieni zostaną zwycięzcy klasyfikacji generalnej. W poprzednim roku w rozgrywkach udział wzięło około 60 uczestników – liczymy, że tegoroczna frekwencja będzie równie wysoka! Zawody tradycyjnie odbędą się na krytym korcie tenisowym Pomorskiej Szkoły Wyższej przy ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim.

Tegoroczne rozgrywki będą odbywać się podczas dwóch dni turniejowych, a zawodnicy podzieleni zostaną na trzy kategorie wiekowe: zieloną do lat 16, pomarańczową do lat 12 oraz czerwoną do 9 lat. Harmonogram I turnieju Ford Gołębiewski Tennis Cup 2019 by Head wygląda następująco:

23 marzec 2019r. – turniej kategorii zielonej. Mecze startują o godz. 10.15 (zbiórka zawodników godz. 9.45). System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników. Na godzinę 15.00 zaplanowane jest zakończenie turnieju i wręczenie nagród.

30 marzec 2019r. – turniej kat. czerwonej i pomarańczowej. Od godz. 10.15-12.00 na dwóch/trzech mini-kortach tenisowych swoje mecze rozgrywać będą najmłodsi uczestnicy (do lat 9). Natomiast od godz. 12.30 zapraszamy na rywalizację w kategorii pomarańczowej (zawodnicy do lat 12).

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia 22 marca (kat. zielona) oraz do 29 marca (kat. czerwona i pomarańczowa) u trenera Marka pod numerem telefonu 603 846 856. Udział w zawodach dla podopiecznych Akademii Tenisa Marka Murawskiego jest całkowicie B E Z P Ł A T N Y, dla pozostałych zawodników wpisowe wynosi 40 zł.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody ufundowane przez naszego głównego-tytularnego sponsora Ford Gołębiewski oraz przez firmę Head – wiodącego producenta sprzętu i odzieży tenisowej. Do grona sponsorów turnieju tradycyjnie włączyli się również:  

  • Kula Bowling
  • Piętro Centrum Rozrywki
  • KFC
  • Pomorska Szkoła Wyższa
  • Da Grasso

Serdecznie zapraszamy chętne dzieci, młodzież oraz rodziców, rodzeństwo, kibiców i miłośników tenisa do udziału w tym wydarzeniu – przewidujemy ciekawe widowisko, ale przede wszystkim zdrową, sportową rywalizację i mnóstwo tenisowych emocji!

Do zobaczenia! 🙂